Informacje o Klubie

Pragniemy przybliżyć kilka istotnych faktów dotyczących historii powstania Klubu i metodyki jego działań.

Klub Sportów Walki Kobra

Witamy wszystkich serdecznie na stronie Uczniowskiego Klubu Sportów Walki Kobra Ząbki.
UKSW Kobra powstał w 2013 roku w celu powszechnego krzewienia kultury fizycznej oraz propagowania zainteresowania wobec azjatyckich sportów walki.
Prowadzimy działalność sportową oraz wychowawczą wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, dlatego członkiem naszego Klubu może zostać każdy, niezależnie od płci, wieku, predyspozycji fizycznych, itd.
Główną siedzibą Klubu jest miasto Ząbki, a zajęcia odbywają się obecnie w lokalnych Szkołach Podstawowych nr 2 i nr 3.
Nasi instruktorzy to utytułowani zawodnicy i zawodniczki z wyższym wykształceniem. Wszyscy posiadają odpowiednie przygotowanie pedagogiczne i sportowe oraz wymagane uprawnienia do prowadzenia zajęć z zakresu nauki karate.
Mimo, że jesteśmy stosunkowo młodym klubem, to już z dumą możemy poszczycić się sporymi sukcesami naszych zawodników.
Zachęcamy do przejrzenia naszej strony i do wstąpienia do Klubu.
Zapraszamy!

Sensei Piotr Tradecki

W razie pytań lub wątpliwości…

… w przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji o porach treningów, dostępności miejsc w poszczególnych grupach czy też w sprawie jakichkolwiek innych pytań dotyczących działania Klubu Sportów Walki KOBRA prosimy o kontakt jedną z dostępnych metod: