KOBRA KARATE

Instruktorzy KK

Karate

Instruktorzy prowadzący zajęcia w UKS Klub Sportów Walki KSW Kobra Ząbki:

Sensei Piotr Tradecki 3 dan:
Imię: Piotr
Nazwisko: Tradecki
Data urodzenia: 27.07.1966r.
Miejsce urodzenia: Kołobrzeg
Wykształcenie: Wyższe (AWF Warszawa)
Osiągniecia: Brązowy medalista Mistrzostw Polski Knockdown Karate Seniorów
Ulubione powiedzonka: "Naleśniki zakręcone" - określenie używane w stosunku do najmłodszych uczniów Senseia; "Dobra to jest zupa z bobra, a jeszcze lepsza z wieprza!";
Trochę historii: Sensei Piotr Tradecki, 3dan, zaczął trenować karate w 1982 roku, w wieku 16 lat. To dość późny wiek na rozpoczęcie treningu, jednakże dzięki ciężkiej pracy i uporowi szybko zdobywał kolejne stopnie na egzaminach, a także brał udział w pierwszych zawodach. Od 1982 roku był członkiem Kyokushin Karate, jednak w 1994 roku, kiedy tylko powstała organizacja Oyama Karate, stał się jej przedstawicielem. W roku 1996 zdał egzamin na pierwszy stopień mistrzowski dan. Niedługo potem święcił swój największy sukces na zawodach - brązowy medal Mistrzostw Polski Konckdown Karate. Dzisiaj Sensei Tradecki zajmuje się głównie szkoleniem swoich podopiecznych, co skutkuje licznymi medalami na zawodach rangi Mistrzostw Polski zarówno Kata jak i Kumite.

Sempai Cezary Ratyński 1 kyu:
Imię: Cezary
Nazwisko: Ratyński
Data urodzenia: 02.05.1984
Miejsce urodzenia: Warszawa
Wykształcenie: mgr historii, mgr psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Osiągniecia: Złoty medalista Mistrzostw Warszawy Semiknocdown Karate, Warszawa 2001; Srebrny medalista Mistrzostw Polski Juniorów Semiknockdown Karate, Warszawa 2001
Ulubione powiedzonka: "No to co tam boli?" - kiedy coś się komus stanie...a po chwili oględzin "Trzeba będzie obciąć..." :)
Trochę historii: Sempai Cezary Ratyński, 1 kyu, zaczął trenować Oyama Karate w 1995 r. w Łomiankowskim Klubie Oyama Karate, pod okiem senseja Piotra Tradeckiego. Posiada stopień 2 kyu (brązowy pas). Od 2000 r. reprezentant klubu na zawodach rangi ogólnoposkiej. Od 2004 r. instruktor sportów walki oraz wychowawca kolinijny. Jego wychowankowie mogą poszczycić się licznymi osiągnięciami na zawodach, z trzema złotymi medalami Mistrzostw Polski Północno - Wschodniej włącznie (listopad 2005, Warszawa) w konkurencjach kata oraz kumite na tarczy.

Powrót | Karate | Zapisy | Obozy | Linki | Pliki | E-mail | Mapa witryny